لوله پلاستیکی پی وی سی

لوله پلاستیکی پی وی سی

لوله پی وی سی لوله پلاستیکی ساخته شده از مواد ترموپلاستیک پلی وینیل کلرید (PVC) است. لوله پی وی سی معمولا در کاربردها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد. لوله های پی وی سی اغلب در زهکشی، تامین آب، آبیاری، جابجایی مواد شیمیایی، لوله های هواکش، کانال کشی و تامین لوله کشی مدیریت زباله استفاده می شود. محصولات تامین لوله‌کشی PVC در دسترس عبارتند از: پی وی سی جدول 40، پی وی سی برنامه 80، لوله پی وی سی furniture grade ، لوله CPVC، لوله تخلیه زباله (DWV)، لوله فلکس، لوله پی وی سی شفاف و لوله محفظه دوبل.

لوله برنامه 40 و لوله برنامه 80 لوله های همه کاره گواهی شده و بر اساس کدها و استانداردهای صنعت برای مصارف متعدد امروزی ثبت شده اند. لوله پی وی سی  furniture grade در رنگ های مختلف بدون علامت یا برچسب موجود است و دارای روکش تمیز و براق است. لوله کشی DWV برای جابجایی ساختاری مواد زائد استفاده می شود. لوله فلکس لوله پی وی سی انعطاف پذیر برای کاربردهایی است که لوله صلب مناسب یا مفید نیست. لوله کشی شفاف امکان نظارت بصری جریان سیال و کیفیت لوله را فراهم می کند. لوله محفظه دوگانه برای مطابقت با مقررات صنعت طراحی شده است تا نشت یا خرابی سیستم را برای بهبود ایمنی یا در مواقع مورد نیاز ضبط کند.

لوله پی وی سی در اندازه هایی با قطر 1/8 اینچ تا 24 اینچ موجود است. برخی از رایج ترین اندازه ها عبارتند از لوله پی وی سی ½ اینچ، 1 و نیم اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ و 10 اینچ. لوله های پی وی سی در بخش های استاندارد 10 فوت یا 20 فوتی حمل می شوند. این باعث صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل کلی می شود و امکان ارائه محصولات با قیمت پایین تر را فراهم می کند. ما دارای 5 قسمت SCH 40 PVC، SCH 80 PVC و  furniture grade PVC به طور انحصاری برای زمین حمل و نقل هستیم.

هنگامی که از PVC برای اشاره به لوله های پلاستیکی استفاده می شود، معمولاً از نظر طراحی به عنوان uPVC (PVC غیر پلاستیکی) شناخته می شود. لوله uPVC یک لوله پلاستیکی سفت و سخت است و رایج ترین نوع لوله پی وی سی است که در کاربردهای ساختمانی استفاده می شود. لوله‌های uPVC بدون مواد پلاستیک‌کننده تولید می‌شوند که می‌توان برای انعطاف‌پذیری بیشتر مواد PVC به آن اضافه کرد. لوله فلکس به دلیل انعطاف پذیری شیلنگ مانند، نمونه ای از PVC پلاستیکی است.

لوازم لوله کشی مورد نیاز خود را از PVC Pipe Supplies، یکی از بزرگترین خرده فروشان آنلاین مستقر در ایالات متحده، خریداری کنید که قیمت رقابتی، تخفیف های پیمانکاری و گزینه های عمده فروشی عمده را در اختیار شما قرار می دهد. به دنبال همه چیز برای لوله کشی: لوازم لوله پی وی سی آنچه شما نیاز دارید را دارد.

روتین ها

برای مشاهده اطلاعات محصولات یکتا پلیکا اینجا کلیک نمایید ( لوله های پی وی سی )

برای مشاهده تفاوت بین pvc و upvc اینجا کلیک نمایید ( تفاوت pvc و upvc )

برای مشاهده و خرید لوله پی وی سی اینجا کلیک نمایید ( خرید لوله پی وی سی / pvc )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *