لوله پی وی سی شفاف

لوله پی وی سی شفاف

لوله پی وی سی شفاف برای زمانی که دید سیالات جاری برای نظارت بر سیستم لوله کشی مورد نیاز است ایده آل است. دیواره های لوله شفاف امکان نظارت مستقیم بصری تمیزی لوله در برابر کثیفی، جلبک ها و رسوبات و همچنین سرعت جریان در برابر تجمع و انسداد را فراهم می کند. دیواره داخلی صاف لوله پی وی سی شفاف حداکثر جریان را در سیستم می دهد و توانایی تجمع رسوب در سیستم را کاهش می دهد. لوله پی وی سی شفاف یک نوع لوله کشی همه کاره است که برای استفاده در زمینه های مواد غذایی، داروسازی، بیمارستان ها، آبکاری، فوتوفینیش و تاسیسات شیمیایی توصیه می شود. لوله های پلاستیکی شفاف برای استفاده در سوخت های زیستی، بیوراکتورها، تحقیقات علمی، اتاق های تمیز، سنتز شیمیایی، آبزی پروری، آکواریوم ها، پارک های آبی و استخرها، و سناریوهایی برای امکان رشد جلبک ها در صورت تمایل ایده آل است.

لوله پی وی سی شفاف برای تحمل دمای بین 32 درجه فارنهایت و 140 درجه فارنهایت (0 تا 60 درجه سانتیگراد) رتبه بندی شده اند. این لوله در بخش های استاندارد 10 اینچی برای سهولت در مونتاژ، جابجایی و کاهش هزینه های حمل و نقل و نیروی کار ارائه می شود. اندازه لوله های پی وی سی شفاف بین 1/4 اینچ تا 12 اینچ است. قیمت لوله پی وی سی شفاف بین 8 تا 1200 دلار در هر بخش 10 فوتی متغیر است.

ما لوله پی وی سی شفاف را بر اساس استانداردهای ISO 9001، ASTM D1784 و ASTM D2466 ارائه می دهیم. لوله پی وی سی شفاف غیر رسانا، ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی ناشی از بسیاری از مواد شیمیایی و آب است. لوله پی وی سی شفاف برند ما مطابق با مقررات FDA ساخته شده است. این بدان معناست که لوله پی وی سی شفاف ما برای استفاده با مواد غذایی، مواد مصرفی و آب آشامیدنی ایمن است.

لوله پی وی سی شفاف با اتصالات انتهایی نوع سوکت ارائه می شود. لوله پی وی سی شفاف با استفاده از سیستم چسب و پرایمر سنتی برای ایجاد اتصالات جوش حلال که دوام و قابل اعتماد هستند نصب می شود. پرایمر و سیمان پی وی سی شفاف توصیه می شود. آنها به طور کامل با سایر انواع لوله های پلاستیکی سازگار هستند و می توانند در صورت نیاز با استفاده از برنامه مناسب لوله، آداپتور و تکنیک اتصال به یکدیگر متصل شوند. لوله پی وی سی شفاف همچنین می تواند در کاربردهای سبک مهار ثانویه (همچنین به عنوان لوله در لوله نیز شناخته می شود) استفاده شود، جایی که لوله شفاف اجازه می دهد تا نشتی ها یا رهاسازی ها را به صورت شفاف نظارت کند.

روتین ها

برای مشاهده اطلاعات محصولات یکتا پلیکا اینجا کلیک نمایید ( لوله های پی وی سی )

برای مشاهده تفاوت بین pvc و upvc اینجا کلیک نمایید ( تفاوت pvc و upvc )

برای مشاهده و خرید لوله پی وی سی اینجا کلیک نمایید ( خرید لوله پی وی سی / pvc )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *