لوله پی وی سی را بیشتر بشناسید
لوله های پی وی سی کاربردهای زیادی دارد و تقریبا در همه جا وجود دارد با اینکه امکان دارد برای شما قابل مشاهده نباشد هنگامی که آب را باز میکنید ، جریان آب ازطریق لوله های پی وی سی یکتا پلیکا ایمن و مطمئن به منزل یا محل کار شما میرسد و شما از آن برای نوشیدن، پخت و پز، حمام کردن و سایر کارهای روزمره استفاده میکنید. همچنین هنگامی که کارتان با آب تمام شد، لوله‌های PVC بادوام جریان خروجی مصرف شما را از طریق فاضلاب به تصفیه خانه ها منتقل میکنند. در مورد مزایای لوله های پلاستیکی PVC، دسته بندی لوله های پی وی سی و بسیاری از کاربردهای مختلف لوله های پی وی سی بیشتر بدانید. یا اطلاعات فنی دریافت کنید، یا میتوانید سؤالات متداول ما را مرور کنید.

چرا از لوله های پی وی سی استفاده کنیم؟

دوام یکی از مزیت های کلیدی لوله های پی وی سی است. اولین لوله های پی وی سی در دهه 1930 نصب شد. برخی از آنها چندین دهه حفاری شدند و هیچ نشانی از تخریب نشان ندادند. با توجه به بهبود فرمولاسیون و فناوری های تولید، لوله های PVC امروزی حتی بهتر هستند: طول عمر لوله های PVC زیرزمینی 100 سال یا بیشتر است. علاوه بر دوام، چندین دلیل دیگر برای استفاده از لوله های PVC وجود دارد – بیشتر مطالعه نمایید .

چرا از لوله های پی وی سی استفاده کنیم

دسته بندی لوله های پی وی سی

لوله های پی وی سی به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند: PVC-U پی وی سی غیر پلاستیک ، C-PVC پی وی سی کلردار، و PVC-O پی وی سی مولکولی گرا. علاوه بر اشتراک بسیاری از خواص مشابه مانند ایمنی، دوام، پایداری و قابلیت بازیافت، هر نوع PVC مزایای خاص خود را برای کاربردهای مختلف دارد. درباره دسته بندی های مختلف لوله پی وی سی بیشتر بدانید.

دسته بندی لوله های پی وی سی

بسیاری از کاربردهای مختلف لوله پی وی سی

PVC برای طیف گسترده ای از کاربردهای لوله کشی استفاده می شود. لوله های پی وی سی ایمن آب، خاک و فاضلاب را حمل می کنند و به طور گسترده برای فاضلاب بادوام و زهکشی زیرزمینی استفاده می شوند. در صنعت، لوله های پلاستیکی ساخته شده از PVC نیز به طور گسترده استفاده می شود، به عنوان مثال در حمل و نقل مواد شیمیایی، که به دلیل درجه بالای مقاومت در برابر خوردگی لوله ها امکان پذیر است. کاربردهای مختلف لوله پی وی سی را کشف کنید.

بسیاری از کاربردهای مختلف لوله پی وی سی

سوالات متداول در مورد لوله های پی وی سی

لوله انعطاف پذیر چیست؟ عملکرد لوله پی وی سی در دمای زیر صفر چگونه است؟ قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش چه تاثیری بر لوله های پلاستیکی PVC دارد؟ پاسخ این و بسیاری از سؤالات متداول دیگر را در سؤالات متداول ما دریافت کنید.

سوالات متداول در مورد لوله های پی وی سی