لوله کانال سی پی وی سی CPVC

لوله سی پی وی سی

لوله کانال CPVC ممتاز که به صورت آنلاین برای مدیریت عالی هوا، دود، خورنده و برنامه های اگزوز طراحی شده است. مجرای   CPVC  موجود یک لوله مجرای بدون درز، گرد و سبک وزن است که ساخته شده است. لوله مجرای CPVC برای کنترل و هدایت اگزوز و سیستم های تهویه HVAC، بخارات/گازهای فرآیند و بخارات نوع فاز مایع ایده آل است.

کانال‌های CPVC اغلب عملکرد بهتری نسبت به کانال‌های PVC و فلزی برای دودهای شیمیایی و خورنده و محیط‌های تهاجمی ارائه می‌دهند. لوله مجرای کانالی با دیواره نازک است و بنابراین سبک تر و حمل و نصب آسان تر است.

لوله مجرای CPVC بیشتر برای سیستم های HVAC صنعتی، کارخانه های فرآوری مواد غذایی، تجهیزات پزشکی و دارویی، تولید مواد شیمیایی و کاهش بخار عمومی استفاده می شود. آنها برای استفاده با هودهای بخار، تجهیزات شستشو و پلنوم های هوای برگشتی ایده آل هستند.

این لوله به گونه ای طراحی شده است که باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای طول عمر سیستم های تهویه شود. نوع و نام تجاری افزایش خواص اشتعال پذیری، مقاومت در برابر احتراق پایدار، استحکام کششی بالا و مدول الاستیسیته نسبت به دماهای سرویس قابل اجرا مهندسی شده است.

مجرای مقاومت در برابر خوردگی و شیمیایی، کاهش وزن محصول، جذب حرارتی پایین و رسانایی الکتریکی را ارائه می دهد. لوله مجرای CPVC از نظر شیمیایی مقاوم است و برای استفاده با اکثر اسیدهای ضعیف، اسیدهای قوی، بازهای قوی و ضعیف، بسیاری از مواد شیمیایی هالوژن و آلیفاتیک، اکسیدان ها، اکسیدان های قوی مناسب است و برای ترکیبات یونی و نمکی مناسب است.

لوله مجرای CPVC  در سایز IPS 6 اینچ تا 24 اینچ در بخش های تک لوله 20 فوتی موجود است. ما لوله های کانال CPVC را در بسیاری از متداول ترین اندازه های کانال کشی ارائه می دهیم. شامل داکت 6 اینچی، داکت 8 اینچی، داکت 10 اینچی و داکت 12 اینچی می باشد. لوله مجرای CPVC به طور یکپارچه تا 24 اکسترود می شود”. اکستروژن بدون درز یکنواختی در سطح لوله و پایداری ایجاد می کند. کانال CPVC با قطر بزرگ از مواد نورد در اندازه های تا 60 اینچ (5 فوت) ساخته می شود و در صورت درخواست در دسترس است.

به دلیل وزن کم و روش های اتصال مناسب به راحتی نصب می شود. روش های اتصال مناسب عبارتند از جوش حلال با پرایمر و سیمان، جوشکاری با هوای گرم، جوش اکستروژن، جوشکاری صفحه داغ، ترموفرمینگ و اتصالات نوع مکانیکی مانند کوپلینگ یا آب بند پیوند. جوش حلال در سیستم های کانالی تا 14 اینچ و جوشکاری با هوای گرم یا روش های دیگر برای سیستم های با قطر بالای 14 اینچ توصیه می شود. هنگام جوشکاری با حلال، سیمان حلال CPVC با بدنه فوق العاده سنگین توصیه می شود.

روتین ها

برای مشاهده اطلاعات محصولات یکتا پلیکا اینجا کلیک نمایید ( لوله های پی وی سی )

برای مشاهده تفاوت بین pvc و upvc اینجا کلیک نمایید ( تفاوت pvc و upvc )

برای مشاهده و خرید لوله پی وی سی اینجا کلیک نمایید ( خرید لوله پی وی سی / pvc )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *